ADOL.CZ

Investice do nemovitostí - kde hledat a jak nakupovat levné nemovitosti - Pavla Temrová (video)

August 19, 2019

Investice do nemovitostí jsou především o tom, kde hledat levné a zajímavé nemovitosti a jak je koupit, než je objeví někdo jiný. To je věčné realitní téma. Nicméně málo kdo je ochotný se s vámi o své nabyté know-how podělit. Každý si jej spíše nechává pro sebe. Jinak tomu je ale u hosta našeho dalšího rozhovoru.

Pavla Temrová před několika lety vydala knihu Realitní kuchařka. Nebyla v té době realitní makléřka, ale měla více jak desetileté zkušenosti s prací pro jednu z největších developerských společností FINEP. Pracovala v PR (public relations) a tak neměla daleko ani k marketingu. Nejen pro klienty, ale i pro své okolí začala tvořit texty a nápovědy na různá realitní témata. To postupem času vedlo k vydání e-booku. Ten vyvolal zajímavou zpětnou vazbu s náměty na další témata a čtenáři se dělili o své zkušenosti. To nakonec vedlo až k vydání knihy Realitní kuchařka. Od roku 2012 se prodalo přes 20.000 výtisků této knihy.

Původní myšlenkou knihy bylo přinést rady, tipy a triky spíše pro koncové investory a zájemce o investování do nemovitostí. Pavla Temrová tehdy měla výhrady vůči práci některých realitních makléřů a způsobu práce realitních kanceláří. Sama ale přiznává, že postupem času zjistila, že její výtky vůči makléřům, vycházely často právě z neznalosti postupů a procesů na realitním trhu. Sesbírané zkušenosti, chuť se neustále zdokonalovat  a přinášet lidem dobrou službu, vedly Pavlu až k tomu, že se stala profesionální realitní makléřkou.

Pokud si poslechnete náš rozhovor, dozvíte se něco více o Realitní kuchařce i o tom proč vznikla a jak je těžké takovou knihu napsat a vydat. Zájemci o levné nemovitosti získají také pár tipů, jak a kde takové příležitosti hledat. Pavla na svých kurzech, ale i v knize, právě vysvětluje v širších souvislostechjak se levné nemovitosti dostávají na trh. Hovoříme o tom, že nabídky na realitních serverech již většinou nejsou na investici vhodné. 

Na blogu najdete také stopáž s popisem, co kde ve videu najdete:

https://www.adol.cz/blog-video-investice-do-nemovitosti-kde-hledat-a-jak-nakupovat-levne-nemovitosti-pavla-temrova/

 

Odkaz na video na Youtube:

 https://youtu.be/pTnrjF8dQNY