ADOL.CZ

Jak investuje do nemovitostí realitní makléř Martin Fördös (video)

January 21, 2019

V tomto rozhovoru jsem se ptal realitního makléře Martin Fördöse na to, jak investuje do nemovitostí. Podle Martinova příběhu nedávno vznikl i článek, kde jsem psal o zhodnocení investice přes 1 000% p.a. Martin vyhledává zajímavé investiční příležitosti nejen v rámci dražeb, ale také v běžné realitní praxi.

Martin je člověk, který si hledá vlastní cestu k investování a navíc o tom dokáže poutavě povídat. V rámci videa si vyslechnete několik zajímavých příběhů o tom, jak lze na nemovitostech na cizích pozemcích vydělat stovky procent. Bavíme se také o lístečkování, přístupu běžných investorů nebo o posílání dopisů vlastníkům nemovitostí.

Ze setkání s lidmi jako je Martin si vždy něco odnesu. Mám pocit, že tito lidé mají některé věci nastaveny velice podobně. Přemýšlí o své práci a často ji mají jako koníčka. Většinou nelitují investovat peníze, ale hlavně čas a energii do toho, aby objevili nové investice nebo zajímavé přístupy.

Pokud si myslíte, že na investování do nemovitostí jsou třeba miliony korun, podívejte se na dnešní video. Zjistíte, že investovat lze i s menšími prostředky nebo úplně bez peněz. Ale to byste museli... ale podívejte se raději na video :-)

Odkaz na blog Adolu, kde najdete video:

https://www.adol.cz/blog-video-jak-investuje-realitni-makler-martin-fordos/