ADOL.CZ

Majitel 63 nájemních bytů zodpovídá dotazy posluchačů (video)

October 15, 2019

Očekával jsem, že video s Tomášem Kučerou, který koupil za 7 let přes 60 nájemních bytů, bude mít úspěch. Nicméně jsem netušil, že vyvolá tak obrovský ohlas. Video má za 6 týdnů přes 110.000 shlédnutí, přes 1800 lajků a stovky komentářů. Mnoho dotazů přišlo také k nám do ADOLu i přímo Tomášovi. Do dnešního rozhovoru jsem proto vybral pár nejzajímavějších dotazů, na které Tomáš ve 40ti minutách odpovídá. Kromě daňové problematiky, financování nákupu nemovitostí a analýze výnosnosti, se také věnujeme morálnímu tématu investování do nemovitostí.

Asi nejvíce mě bavila část rozhovoru, kde Tomáš odpovídá na otázku, zda by byl schopen a ochoten někoho osobně naučit investovat do nemovitostí. Po chvíli váhání prohlásil, že by to možné bylo. Samozřejmě jsme se shodli na tom, že ne každý může do nemovitostí investovat. Záleží na příjmech, zadluženosti, věku atd. Nicméně v rámci rozhovoru padla „výzva“, aby nám napsali lidé, kteří skutečně o investování mají zájem. Nejde o to, zda chtějí koupit první byt nebo již mají 10 bytů a nyní jim banka nechce schválit další úvěr. Důležité je chtít!

Jsem tedy osobně zvědavý, jestli někdo z těch 110 tis. lidí, kteří první video viděli, má zájem investovat. Výsledky sledovanosti prvního rozhovoru přisuzuji neskutečně zajímavému a inspirativnímu příběhu Tomáše a jeho otevřenosti. Pokud se ozvou lidé, kteří budou chtít od Tomáše poradit jak začít, podpoříme tento počin i našimi službami, aby měli lidé v začátcích kde nemovitosti hledat.

 

Odkaz na blog ADOLu, se stopáží k videu:

https://www.adol.cz/blog-video-majitel-63-najemnich-bytu-zodpovida-dotazy-posluchacu/

Odkaz na Youtube s rozhoverem:

https://youtu.be/91FIXQN25co